Wróciliśmy z Erzberg Rodeo. 54 miejsce Oskiego

Erzberg Rodeo jak zwykle dał mocno popalić setkom riderów z całego globu. Jednym z nich, którzy zawalczyli o podbój Żelaznego Giganta, czyli Góry Erzberg, był nasz zawodnik Extreme Trial – Oskar Kaczmarczyk. Oski ostatecznie przejechał 19 checkpointów i został sklasyfikowany na 54 lokacie w wyścigu głównym Red Bull Hare Scramble. Do samego finału, czyli najlepszej 500-tki dostał się natomiast jako zawodnik, który wykręcił 46 czas w ponad 1450 osobowej grupie! To dało mu start z pierwszej linii. Co jeszcze wydarzyło się na Erzberg Rodeo i jak podsumowuje swój start nasz zawodnik?

oskar-kaczmarczyk-erzberg-rodeo-red-bull-hare-scramble-2019-hard-enduro-22.jpg

O tym przeczytacie w obszernym wpisie na jego blogu, czyli TUTAJ. Zachęcamy do lektury!

oskar-kaczmarczyk-erzberg-rodeo-red-bull-hare-scramble-2019-hard-enduro- (21).jpg

Kolejne wydarzenie z kalendarza? Beskid Hero, już w najbliższy weekend!


KaczmarczykEnduroGuide

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: