Przemek Kaczmarczyk – Treningi Enduro & Treningi Trial, Wyprawy Enduro

przemek-kaczmarczyk-treningi-enduro-1

PRZEMEK KACZMARCZYK O SOBIE

Chcesz wskoczyć ze swoją techniką jazdy na motocyklu trialowym lub enduro na wyższy poziom? Jeśli tak, to doskonale trafiłeś! Nazywam się Przemek Kaczmarczyk i od najmłodszych lat jestem związany ze światem dwóch kół. Swoją przygodę z motosportem rozpocząłem od trialu motocyklowego. Przez wiele lat brałem udział w rywalizacji Mistrzostw Polski w Trialu, czego zwieńczeniem było zdobycie przeze mnie tytułu Mistrza Polski w roku 2008.

enduro-guide-przemek-kaczmarczyk-krzeszowice.jpg

Po wieloletniej, profesjonalnej karierze trialowca postanowiłem spróbować sił w Enduro oraz w jego najbardziej wymagającej odsłonie, czyli Hard Enduro. Wyniesiona z trialu technika bardzo szybko pozwoliły mi się odnaleźć w nowym środowisku, które pokochałem równie mocno, jak trial.

przemek-kaczmarczyk-enduro-guide-treningi-enduro

Na swoim koncie mam wiele startów w lokalnych imprezach nad Wisłą, a także w największych wydarzeniach na świecie m.in. starty w  Red Bull 111 Megawatt, czy też Erzberg Rodeo – najtrudniejszych zawodach Hard Enduro na świecie.

_dsc0740

W moje trialowe, a później endurowe ślady poszedł także mój syn Oskar Kaczmarczyk, dla którego przez lata byłem osobistym trenerem trial i trenerem enduro. Dzisiaj Oskar należy do ścisłej czołówki zawodników SuperEnduro / HardEnduro w Polsce oraz kilkukrotnie bardzo mocno zaakcentował swoją obecność w Mistrzostwach Świata SuperEnduro i zawodach serii Hard Enduro.

ENDURO GUIDE – TRENINGI ENDURO, TRENINGI TRIAL I TRENINGI WYJAZDOWE

Pasja do dwóch kół, trialu i enduro zaowocowała także tym, że w końcu postanowiłem dzielić się swoim doświadczeniem z wszystkimi pasjonatami off-roadu, którzy chcieliby podszkolić się w enduro & trialu.

_MJK2718 (1).jpg

W związku z tym wraz z ekipą Enduro Krzeszowice organizuję treningi enduro i treningi trial, zarówno grupowe, jak i personalne z zakresu:

-jazdy trial
-jazdy SuperEnduro
-jazdy HardEnduro
-treningi wyjazdowe połączone ze szkoleniem w terenie, m.in. w Chorwacji i Rumunii

przemek-kaczmarczyk-oskar-kaczmarczyk-treningi-enduro-trial-ktm-300-exc-gasgas-txt-racing-300-ktmsklep.pl-gasgas-sklep

Na swoim koncie mam dziesiątki odbytych treningów, w kraju i za granicą, co przełożyło się na setki przeszkolonych osób, które nabytą wiedzę z treningów Enduro Guide, wykorzystują teraz podczas swoich startów w najróżniejszych zawodach Enduro w Polsce i poza jej granicami.

A WIĘC….

Jeśli i Ty jesteś zainteresowany umówieniem się na trening grupowy lub personalny, to koniecznie skontaktuj się z nami! Szkolenia organizujemy w całej Polsce, w tym m.in. w Nowym Targu, czy też Krzeszowicach oraz tam, gdzie dostaniemy zaproszenie!

KONTAKT

Przemysław Kaczmarczyk
E-mail: pkaczmarczyk@wp.pl
Tel. +48 504 008 116
Facebook: TUTAJ

przemek-kaczmarczyk-treningi-enduro-wyprawy-motocyklowe

MOJE SUKCESY

  • 2004 – tytuł II Wicemistrz Polski w Klasie otwartej
  • 2005 – Wicemistrz Polski w Klasie otwartej
  • 2006 – zdobycie tytułu Mistrza Polski w Klasie otwartej oraz Wicemistrza Polski w Klasyfikacji Generalnej Drużynowe Mistrzostwa Świata we Francji VIII miejsca
  • 2007 – Trial Narodów Anglia VI miejsce
  • 2007 – Mistrz Polski Klasie Otwartej oraz Wice Mistrz polski Klasyfikacji Generalnej
  • 2018 – Ukończenie Red Bull 111 Megawatt – 42 miejsce na ponad 1000 zawodników.
  • 2021 – Zajęcie 3 miejsca w I rundzie Hard Enduro Germany Series w klasie Veteran
  • 2021 – Zajęcie 3 miejsce w eliminacji Mistrzostw Świata Hard Enduro – Hero Challenge (klasa Expert Masters)

NAJWIĘKSZY SUKCES ODNIOSŁEM

  • 2008 – Tytuł Mistrza polski Klasyfikacji Otwartej oraz Generalnej
  • 2009 – dostałem się do finału najbardziej ekstremalnych zawodów Enduro na świecie Erzberg Rodeo w Austrii.

 

Reklama
%d blogerów lubi to: