Wyprawy motocyklowe (enduro)

Świat jest piękny, tym bardziej zza kierownicy motocykla. Eksploracja nieznanych bezdroży to niesamowite przeżycie.

Trening i przygoda

Marzysz o przeżyciu przygody życia? W takim razie czas zamienić marzenia w rzeczywistość, my Ci w tym pomożemy! W naszej ofercie wypraw enduro mamy trzy główne kierunki, jakimi są Rumunia, Włochy i Sardynia. Jak tam docieramy? Na 4 kołach po to, by z pełnymi siłami móc rozpocząć eksplorację niezwykłych bezdroży, a także… odbyć wyjątkowy trening w terenie połączony z zaliczeniem dziesiątek kilometrów w niesamowitych sceneriach.

Wyprawy Enduro

Nauka

Turystyka

Emocje

Zabawa

Kierunki wypraw

Rumunia Hard Enduro

Chyba każdy rider enduro choć raz pomyślał o tym, żeby tak może wziąć urlop i wyskoczyć do Rumunii! Nic dziwnego, to w końcu prawdziwa mekka Hard Enduro. Dzikie góry, gęste lasy, ogromne przestrzenie i przepiękne połoniny oraz podjazdy na wysokości ponad 2.000 m.n.p.m. to tylko niektóre z atrakcji czekających na nas w tym kraju. Żeby jednak zabawa była efektywna i bezpieczna, trzeba znać teren, bo o zgubienie nietrudno. Jadąc z nami zabierzemy Cię w nasze najlepsze miejscówki i gwarantujemy, że wrócisz zmęczony, a jednocześnie naładowany niesamowitą, rumuńską mocą, jaką daje dzika przyroda!

Niesamowita Sardynia

Jeżeli w okresie zimowym musisz suplementować witaminę D i cierpisz na depresję spowodowaną słabymi możliwościami na jazdę enduro w kraju, to wyjazd na Sardynię potraktujesz jako terapię! Ta druga co do wielkości wyspa na Morzu Śródziemnym oferuje rajskie warunki do enduro przez cały rok. W trakcie wyprawy zabierzemy Cię w miejsca, do których trudno jest się dostać nawet pieszo. Tego nie zobaczysz w przewodnikach!

Wyjazd treningowy do Włoch

Gdy przychodzi okres zimowy i trzeba przygotować się do nowego sezonu, to jedną z najlepszych opcji jest wyjazd na południe Europy. Kilka intensywnych dni w pełni poświęconych treningom SuperEnduro / HardEnduro na legalnych torach, to klucz do sukcesu w czasie krajowej rywalizacji i zdobycie wyraźnej przewagi na tymi, którzy zimę spędzają w Polsce. Nie bez powodu mówi się, że w motorsporcie grunt,to dobrze przepracowana zima. Wyjazd treningowy do Północnych Włoch kierowany jest do osób nastawionych na podnoszenie swoich umiejętności z zakresu techniki jazdy i pokonywania trudnych przeszkód. W czasie wyjazdu do dyspozycji mamy wszystkie atrakcje światowej klasy obiektu Borilli Park. W pakiecie także piękne widoki!

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ? POZNAĆ NAJBLIŻSZE TERMINY WYPRAW ORAZ CENNIK? W TAKIM RAZIE ZAPRASZAM DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO LUB FORMULARZA

+48 504 008 116.

FORMULARZ KONTAKTOWY


Reklama
%d blogerów lubi to: