Treningi enduro

Z jazdą enduro jest jak z jazdą na nartach. Niby większość potrafi, ale mało kto zna prawidłową technikę. Czas to zmienić!

Trening czyni mistrza

Jazda w trudnym terenie to nie bułka z masłem. To spore wyzwanie, które wymaga od nas świetnej kondycji, ale i techniki. Formy za Ciebie nie zrobię, ale mogę nauczyć Cię, jak radzić sobie z przeszkodami czyhającymi na każdego jeźdźca enduro w trudnym terenie i na torach Super Enduro. Najpierw jednak zdiagnozuję Twoje błędy, bo to podstawa do pracy nad techniką. Moim celem jest sprawić, byś nie siłował się z przeszkodami, a płynnie je pokonywał.

Prawidłowa technika jazdy to…

Większa efektywność

Większe bezpieczeństwo

Lepsze czasy okrążeń

Mniejsze zmęczenie

Formy treningów

Trening personalny w Nowym Targu

To forma treningu dedykowana osobom, które chcą maksymalnie wykorzystać wspólny czas i podciągnąć swoją technikę jazdy. W trakcie treningu spotykamy się na nowotarskim torze SuperEnduro, gdzie skupiamy się na typowych dla tej dyscypliny sekcjach, czyli belkach, kamieniach, podjazdach bez rozpędu, a także na łapaniu równowagi i poprawnym operowaniu sprzęgłem i manetką gazu. W ramach treningu możliwa jest także jazda w terenie i ćwiczenia z pokonywania naturalnych przeszkód. Trening dostosowany jest do indywidualnych preferencji i potrzeb danego zawodnika, na podstawie czego ustalane są konkretne cele treningowe. Trening odbywa się w godzinach 10:00 – 16:00.

Trening personalny w MXDG

Forma treningu jest podobna, jak w przypadku treningu personalnego w Nowym Targu. Tutaj jednak spotykamy się na topowym obiekcie w skali kraju, jakim jest MX/Enduro Park w Dąbrowie Górniczej. Korzystając z możliwości obiektu, poza treningiem stricte SuperEnduro, ćwiczenia prędkościowe realizowane są także na torze motocrossowym. Trening dostosowany jest do indywidualnych preferencji i potrzeb danego zawodnika, na podstawie czego ustalane są konkretne cele treningowe. Trening odbywa się w godzinach 10:00 – 16:00.

Trening limitowany w MXDG

To trening grupowy, który odbywa się w małej grupie liczącej do 4 osób na obiekcie MXDG. W trakcie treningu realizowane są zagadnienia z zakresu techniki pokonywania przeszkód, z wykorzystaniem infrastruktury toru SuperEnduro, a także elementów toru MX. W trakcie grupowego spotkania na torze, określane są główne potrzeby każdego z uczestników, diagnozowane są ich błędy i ustalany plan treningu na ten dzień. Trening odbywa się w godzinach 10:00 – 16:00.

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ? POZNAĆ NAJBLIŻSZE TERMINY SZKOLEŃ ORAZ CENNIK? W TAKIM RAZIE ZAPRASZAM DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO LUB FORMULARZA

+48 504 008 116.

FORMULARZ KONTAKTOWY


Reklama
%d blogerów lubi to: